Current time: 04-19-2024, 07:24 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
Hasła użytkowników email
Author Message
qwor Offline
Banned

Posts: 10
Joined: Apr 2008
Post: #1
Hasła użytkowników email
Witam

Na początku dzięki Alex problem z hasłem do statystyk się rozwiązał (tak jak sugerowałeś zła aktualizacja poczyniła problemy w systemie, rozwiązanie ponowna instalacja całego systemu) raz jeszcze dzieki.

Ale do meritum.

Chciał bym zabezpieczyć się na wypadek problemów przy ponownym instalowaniu systemu i zabezpieczyć hasła użytkowników poczty ale mam pewien problem.

Kiedy użytkownik domeny np. dusza.pl stworzy sobie konto email np. konto@dusza.pl
to hasełko jest przechowywane w badzie danych ispcp tabela mail_users mail_pass
ok hasło jest "zakrzakowane" ok ja je sobie kopiuje i wklejam na potem do notatnika.

Użytkownik sobie zmienia hasło kombinuje itp. potem prosi o przywrócenie (wiem są inne sposoby ale....)

Nio to ja dobieram się do ów tabeli edytuje i wklejam ów "krzaki" w odpowiednie miejsce czyli mail_pass klikam zachowaj nawet /etc/init.d/ mysql restart.

ale nie daje to żadnego efektu stare (przywrócone) hasełko nie działa.
Kiedy zmienię to hasło bo naprzykład pamiętam w intef. ISP to wygenerowane "krzaki" przy mail_pass są takie same jakie przechowuje w notatniku ale działa.

Troszkę zagmatwałem ale co idzie nie tak ?
Czy kiedy Isp sprawdza hasło to nie odwołuje się do tej bazy ?

Pozdrawiam
Qwor
07-27-2009 08:55 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Hasła użytkowników email - qwor - 07-27-2009 08:55 PM
RE: Hasła użytkowników email - qwor - 07-30-2009, 04:42 AM
RE: Hasła użytkowników email - qwor - 07-30-2009, 05:48 AM
RE: Hasła użytkowników email - qwor - 08-02-2009, 05:30 AM
RE: Hasła użytkowników email - Alex Joe - 09-11-2009, 11:11 PM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)