ispCP - Board - Support
Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba - Printable Version

+- ispCP - Board - Support (http://www.isp-control.net/forum)
+-- Forum: ispCP Omega International Area (/forum-22.html)
+--- Forum: Hungary Corner (/forum-46.html)
+--- Thread: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba (/thread-13047.html)



Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba - Eureka - 03-11-2011 12:28 PM

Üdv,

eléggé új vagyok ISPCP terén. Nagyjából már értem, hogy mi hogyan működik benne.. egész gyorsan megtaláltam egy bugra a megoldást (resellerből új user hozzáadásakor az értesítő mailben htmlencodedben vannak az ékezetes karakterek), viszont miután módosítottam a fájlt (user_add3.php), a fájl meghívásakor HTTP500as hibával meghal.

Egyszer már találkoztam ilyesmi problémával, akkor megoldotta egy vicces dolog.. néhány karakterenként adagoltam be a változtatásomat, és minden mentés után futtattam a phpt.. Mintha figyelné a változtatásokat és a mértéküket.

Bármilyen ötletet, hozzászólást szívesen veszek!


RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba - Dylan - 03-11-2011 05:16 PM

Szerintem a tulajdonossal és/vagy jogosultsággal lesz probléma, ezt mindenképpen ellenőrizd.

Az új user létrehozásánál nekem az 1.0.7 óta nincs problémám, jól mennek ki az ékezetek a levélben.
Milyen verziót használsz?


RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba - Kika - 03-11-2011 06:48 PM

En azzal kezdenem, hogy a megfelelo php.ini-ben bekapcsolom a hibakiirast. Csodakra kepes Wink

Ha igy sem latsz semmi egyeb hibat, akkor pedig jon a debug lepesrol lepesre Smile


RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba - Eureka - 03-11-2011 09:13 PM

Először is köszönöm a gyors válaszokat! Smile

Sajnos, az én figyelmetlenségem okozta a hibát, egyszerűen bent maradt egy pontosvessző az általam módosított fájlban. Mondjuk, ilyen módon is csak az ispcp tud leállni, hogy hibaüzenet nélkül dob egy 500as hibát.
Bocs, hogy raboltam az időtöket, a patchet nem tudom postolni sajnos kárpótlásul, mivel - még - nem működik.

Igyekszem jobban megnézni a módosításaimat legközelebb. Szép napot!Smile