Current time: 04-26-2024, 01:49 AM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba
Author Message
Eureka Offline


Posts: 2
Joined: Mar 2011
Reputation: 0
Post: #1
Exclamation Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba
Üdv,

eléggé új vagyok ISPCP terén. Nagyjából már értem, hogy mi hogyan működik benne.. egész gyorsan megtaláltam egy bugra a megoldást (resellerből új user hozzáadásakor az értesítő mailben htmlencodedben vannak az ékezetes karakterek), viszont miután módosítottam a fájlt (user_add3.php), a fájl meghívásakor HTTP500as hibával meghal.

Egyszer már találkoztam ilyesmi problémával, akkor megoldotta egy vicces dolog.. néhány karakterenként adagoltam be a változtatásomat, és minden mentés után futtattam a phpt.. Mintha figyelné a változtatásokat és a mértéküket.

Bármilyen ötletet, hozzászólást szívesen veszek!
03-11-2011 12:28 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dylan Offline
Junior Member
*

Posts: 100
Joined: Mar 2010
Reputation: 1
Post: #2
RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba
Szerintem a tulajdonossal és/vagy jogosultsággal lesz probléma, ezt mindenképpen ellenőrizd.

Az új user létrehozásánál nekem az 1.0.7 óta nincs problémám, jól mennek ki az ékezetek a levélben.
Milyen verziót használsz?
03-11-2011 05:16 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #3
RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba
En azzal kezdenem, hogy a megfelelo php.ini-ben bekapcsolom a hibakiirast. Csodakra kepes Wink

Ha igy sem latsz semmi egyeb hibat, akkor pedig jon a debug lepesrol lepesre Smile
(This post was last modified: 03-11-2011 06:49 PM by Kika.)
03-11-2011 06:48 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Eureka Offline


Posts: 2
Joined: Mar 2011
Reputation: 0
Post: #4
RE: Fájl szerkesztése után HTTP500 hiba
Először is köszönöm a gyors válaszokat! Smile

Sajnos, az én figyelmetlenségem okozta a hibát, egyszerűen bent maradt egy pontosvessző az általam módosított fájlban. Mondjuk, ilyen módon is csak az ispcp tud leállni, hogy hibaüzenet nélkül dob egy 500as hibát.
Bocs, hogy raboltam az időtöket, a patchet nem tudom postolni sajnos kárpótlásul, mivel - még - nem működik.

Igyekszem jobban megnézni a módosításaimat legközelebb. Szép napot!Smile
(This post was last modified: 03-11-2011 09:17 PM by Eureka.)
03-11-2011 09:13 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)