Current time: 05-21-2024, 06:50 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
openvz template készítése kit érdekel? - közös munka
Author Message
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #12
RE: openvz template készítése kit érdekel? - közös munka
Bocs, hogy eltuntem, de baromi sok munka esett be :S Bar ugye ez egyfelol azert jo is Smile

openvz-nek kozben kicsit utananeztem, de mikor probaltam vegiggondolni az elonyoket es hatranyokat, akkor nekem egyenlore - bar lehet csak a tudatlansagom miatt - tobbet nyomott a latba a negativumok listaja. Atlag szerverre ispcp-hez tuti nem raknek ilyet. Más feladathoz talan...

Hoszting arak: Szerintem ugy szamolj, hogy neked havonta kb 80-100be van az, hogy van egy szervered, karbantartod, es neha alkatresz is kell bele, valamint max 3 evente le kell cserelni (gari, alkatreszek beszerezhetosege miatt). Ha a tarhelyet leosztod kettovel (a napi mentes miatt), aztan az igy kapott szammal osztod a havi koltseget, akkor kijon a GB-onkenti havi bekerulesi koltseged. Ezen felul lehet kalkulalni azzal, hogy ki mennyire terheli a szervert, mert a statikus html semmit sem terhel, mig a brutalis SQL adatbazisra epulo oldalak, foleg ha lefelejtettek parindexet megfoghatjak a szervert. Nalunk egyedi arak vannak, mert az ugyfeleknek mi csinalunk minden fejlesztest is.
02-14-2009 10:41 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: openvz template készítése kit érdekel? - közös munka - Kika - 02-14-2009 10:41 AM
openvz - rauschr - 04-13-2009, 10:23 PM
RE: openvz - pongraczi - 04-13-2009, 11:02 PM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)