Current time: 05-28-2024, 11:10 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
ispCP frissítés kérdések, tapasztalatok
Author Message
Mono Offline
Junior Member
*

Posts: 58
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #7
RE: ispCP frissítés kérdések, tapasztalatok
(03-07-2011 04:45 AM)Kika Wrote:  Hat nem tudom mi volt a szivas, de 1.0.7 gond nelkul megy a php 5.2-vel, szoval valoszinuleg nem ez. Igazabol erdemes mindegyik frissitest felrakni es akkor nincsenek ilyen problemak.

En most huztam at a Lenny-t Squeeze-re, es sajnos jott vele a php 5.3, ami elsore jol hangzott, de mikor nem ment semmi akkor azert eleg kellemetlen volt. RoundCube is meghalt, meg vagy 80 domainen futott olyan kod, ami nem volt kompatibilis a php 5.3-mal, ezeket szep melo volt atirni. Szoval sajat tapasztalatbol mondom, hogy baromi ovatosan. Ja es a kedvencem az volt, mikor mindegy mennyire voltak allitva a php.ini-ben a megfelelo parameterek, a fajlfeltoltes kb 128k folott internal server errort dobott. Ha kell tovabbi info barmi kerdezzetek nyugodtan.
Ja es kiemelnem, hogy codeigniter 2.0 alatti verzioja nem kompatibilis a php 5.3-mal, ahogy a phpBB 3.0.1 sem Smile

Engem érdekelnének részletek, mert mi is megléptük, bár csak 1.0.2-es az ISPCP. Ment fel vele a php5.3-as is, ahogy írod. Te mit csináltál vele? Joomla és Drupal nagyon nem megy vele, hogy magát az ispcp-t ne is említsem...
03-07-2011 11:47 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: ispCP frissítés kérdések, tapasztalatok - Mono - 03-07-2011 11:47 PM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)