Current time: 05-19-2024, 03:02 AM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
RC7 nightly - update script "hiba"
Author Message
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #7
RE: RC7 nightly - update script "hiba"
(12-15-2008 05:53 PM)nemo Wrote:  Sziasztok!

Melyik könyvtárból kell ezt az update-scriptet futtatni? Mert én már szinte mindenhonnét megpróbáltam, de az update-upgrade -en kívül semmit nem csinál meg, minden sorra hibaüzenetet hoz. Vagy a fájlt vagy a könyvtárt nem találja. Már próbáltam hogy letöltöttem a nightly-t, kicsomagoltam, és abba másoltam be, de sehogy sem bírom tisztességes munkára bírni.
Mivel mar kijott az RC7 final ezert nem gondolnam, hogy szabad nightly-ra frissiteni. Az RC7 fajlai kozott pedig talalsz INSTALL nevu fajlt. Na azt olvasd at. Lepesrol lepesre csinald a frissitest, ahogy ott leirjak es menni fog.

Ha a "mysql has gone away" elojon akkor meg futtasd a /var/www/ispcp/engine/ispcp-rqst-mngr-t amig kesz nincs minden.

(12-15-2008 05:53 PM)nemo Wrote:  Amikor manuálisan próbáltam frissíteni, akkor én is ebbe futottam bele, s nekem a nulla angol tudásommal (annyit tudok hogy "da" meg "nyet" Smile ) úgy tünik, hogy a script futtatását javasolják neki. Akkor meg már célszerübb lenne egyböl azzal kezdeni... ha menne.

Az a baja, hogy a /etc/ispcp/ispcp.conf nem lett frissitve es hianyzik belole a kepernyon megjeleno beallitas.
12-15-2008 07:15 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RC7 nightly - update script "hiba" - Kika - 12-10-2008, 12:01 AM
RE: RC7 nightly - update script "hiba" - Kika - 12-15-2008 07:15 PM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)