Current time: 04-19-2024, 04:16 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
Telepítés/törlés
Author Message
Arklon Offline


Posts: 1
Joined: Nov 2010
Reputation: 0
Post: #1
Telepítés/törlés
Sziasztok!

Olvasgattam de jópár gondom akadt így harmadszorra is a telepítésnél..

Van egy Debian/lenny szervergépem. 1 db IP címem van, tehát a DNS nem nálam megy.

Egy darab domain címem van, amelyet A rekorddal irányítok az IP címem felé.
Ha feltelepítem az ispCP-t akkor az admin.domainem.hu-n bejön az a rész ahol be tudok jelentkezni. Viszont a domainem.hun is ugyan az jön be, ergo oda nem tudok weboldalt rakni, ami azért nem lenne hátrány. Sehogy nem tudtam összehozni így hát töröltem.

A telepítés előtt már volt fent apache2, mysql és phpmyadmin. Most letöröltem az ispCP-t de a phpmyadmin nem jön be "A konfigurációs fájl egy titkos jelszó kifejezést vár (blowfish_secret). " hibával. Ráadásul az eredetileg beállított aldomainek, bár a httpd.conf-ban be vannak állítva, mégse működnek.

Az első kérdésem, vissza lehet állítani azt az állapotot ami a telepítés előtt volt?
Természetesen ispcp-uninstallal töröltem mindent, nem kézzel.

A második kérdésem, hogy az ispCP-t úgy is lehet korrektül használni, hogy ha a DNS nem a mi szerverünkön van? Bár a wikit jópárszor átnéztem, de kezdem úgy érezni, hogy nem fogom tudni használni ezt az egészet.

Utolsó kérdés: A "create web-directorys" pontosan mit csinálna? Mert no-ra kell nyomni a telepítésnél, de erről sem találtam több információt.

Ha nem érthető amit mondok/kérdezek, bocsánat de így 4 órakor kezdek szétcsúszni Smile Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv, Arklon
12-05-2010 01:02 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)