Current time: 04-27-2024, 01:32 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
Lassú ftp kapcsolódás
Author Message
Dylan Offline
Junior Member
*

Posts: 100
Joined: Mar 2010
Reputation: 1
Post: #11
RE: Lassú ftp kapcsolódás
Amit most észrevettem, hogy a jelszó elküldése után vár nagyon sokat a szerver mire belép. DelayEngine kikapcsolása gyorsít, de akkor is legalább 2 sec a kapcsolódás. Éshát ezt nem akarnám kikapcsolni, biztonsági okokból.
03-08-2011 09:43 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mono Offline
Junior Member
*

Posts: 58
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #12
RE: Lassú ftp kapcsolódás
Nekem is Squeeze van fent, a Total Commander FTP kapcsolódásán belül ha kiválasztom a célt, rányomok a "Kapcsolódásra", onnan kb. 5 mp múlva bent vagyok a mappában.
Ez jó, vagy rossz sebesség?
Ha jó nektek, szívesen nézek ezt-azt konfigban, de nem tudom, mit nézzek. Proftpd.conf -hoz sosem nyúltam, 1.0.2-es ispcp (nem merem frissíteni és nem vagyok meggyőződöve arról, hogy érdemes Smile ).
03-09-2011 03:54 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dylan Offline
Junior Member
*

Posts: 100
Joined: Mar 2010
Reputation: 1
Post: #13
RE: Lassú ftp kapcsolódás
(03-09-2011 03:54 AM)Mono Wrote:  rányomok a "Kapcsolódásra", onnan kb. 5 mp múlva bent vagyok a mappában.
Ez jó, vagy rossz sebesség?
Szerintem ez rossz sebesség...
Nekem most kb 4 másodperc, viszont ugyanazon a szerveren pureftpd -nél 1 másodperc sincs a kapcsolódás. Csak a pureftp-t másra használom, nem ispcp-hez van feltéve.
Akkor leszek elégedett, ha 1 sec-re sikerül belőni.
03-09-2011 05:32 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mono Offline
Junior Member
*

Posts: 58
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #14
RE: Lassú ftp kapcsolódás
(03-09-2011 05:32 AM)Dylan Wrote:  
(03-09-2011 03:54 AM)Mono Wrote:  rányomok a "Kapcsolódásra", onnan kb. 5 mp múlva bent vagyok a mappában.
Ez jó, vagy rossz sebesség?
Szerintem ez rossz sebesség...
Nekem most kb 4 másodperc, viszont ugyanazon a szerveren pureftpd -nél 1 másodperc sincs a kapcsolódás. Csak a pureftp-t másra használom, nem ispcp-hez van feltéve.
Akkor leszek elégedett, ha 1 sec-re sikerül belőni.

Értem. Hát akkor várom a fejleményeket, nekem nincs ötletem. Igazat megvallva engem eddig nem is zavart ez. Vagy minden ftp műveletnél kell várni ennyit? Mert mondjuk az zavaró lehet, de eddig nekem csak a csatlakozás tartott eddig.
03-09-2011 07:35 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)