Current time: 04-20-2024, 12:19 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
aldomainek eltűnnek az apache-ból
Author Message
pongraczi Offline
Junior Member
*

Posts: 80
Joined: Jul 2008
Reputation: 2
Post: #1
aldomainek eltűnnek az apache-ból
Hali,

Én viszont belefutottam abba, hogy a néhány nappal ezelőtt frissített (svn update) rendszer ha újragenerálja az apache config-ot, kifelejti az aldomain-eket, eltűnnek.

Ez elég kellemetlen.

A config fájlokat nem updateltem rendszeresen, de ahogy átnéztem, mintha nem változott volna annyit, hogy ez lenne az oka.

Ilyesmivel találkoztatok?
05-08-2009 05:50 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #2
RE: aldomainek eltűnnek az apache-ból
ilyet még nem láttam :S szerencsere :S

Nem lehet, hogy az a baj, hogy azok statuszat nem updatelted? Amit akarsz, hogy belekeruljon updatelni kell es utana generalni (paktikusan ispcp_daemon stop; udatelni minden domain, aldomain statuszat; aztan futtatni a request managert kezzel, majd ispcp_daemon start).
(This post was last modified: 05-11-2009 09:08 PM by Kika.)
05-11-2009 09:06 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pongraczi Offline
Junior Member
*

Posts: 80
Joined: Jul 2008
Reputation: 2
Post: #3
RE: aldomainek eltűnnek az apache-ból
Igen, közben ezt írták a srácok is Smile Meg fogom próbálni este ezt is.
Most már egy tesztrendszerben (másolat) is tudom próbálni ezeket, valamint kipróbáltam a super-lazy update szkriptet, jól működik, csak majd ügyelnem kell arra, amit én gyógyítottam bele a .tpl fájlokba (egyedi dns bejegyzések, ilyesmik).
05-11-2009 11:56 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
pongraczi Offline
Junior Member
*

Posts: 80
Joined: Jul 2008
Reputation: 2
Post: #4
RE: aldomainek eltűnnek az apache-ból
Nos, a kézi manőver és generálás tényleg megtette a hatását:
Konkrétan:
# /etc/init.d/ispcp_daemon stop
# mysql -u akarki -p ispcp
mysql> UPDATE `domain` SET `domain_status` = 'change' WHERE `domain_status` = 'ok';
mysql> UPDATE `subdomain` SET `subdomain_status` = 'change' WHERE `subdomain_status` = 'ok';
mysql> UPDATE `domain_aliasses` SET `alias_status` = 'change' WHERE `alias_status` = 'ok';
mysql> UPDATE `subdomain_alias` SET `subdomain_alias_status` = 'change' WHERE `subdomain_alias_status` = 'ok';
# /var/www/ispcp/engine/ispcp-rqst-mngr
# /etc/init.d/ispcp_daemon start

Köszönöm, P.
05-12-2009 09:03 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)