Current time: 04-19-2024, 04:06 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
Author Message
Shadow Offline


Posts: 4
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #1
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
Ha el akarom indítani a progit, mindig ez a hibajelzés jön elő

Ha tudja valaki, hogy milyen beállítást kéne megváltoztatni, nagyon örülnék neki

Az ispcp.conf beállításban változtattam már a felhasználó nevét/jelszavát, fel van véve az engedélyezettek közé, de bármit csináltam, mindig ez jön ki

Előre is THNX
Shadow
08-10-2009 08:52 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #2
RE: Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
Marpedig ez az acess denied akkor jon elo, ha a jelszo / jogosultsag nem jo...

Mit csinaltal mielott behalt? Jelszot valtottal valahol?
08-12-2009 10:04 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shadow Offline


Posts: 4
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #3
RE: Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
(08-12-2009 10:04 PM)Kika Wrote:  Marpedig ez az acess denied akkor jon elo, ha a jelszo / jogosultsag nem jo...

Mit csinaltal mielott behalt? Jelszot valtottal valahol?

A legelső pillanattól kezdve ez jön be, vagyis amikortelepítettem (találtam egy oldalt, ahol leírta, mit kell tennem) és el akartam indítani, máris ebbe futottam bele
Utána megnéztem, hol lehet vmit állítani, és az iscp.conf file-t írtam át, de akkor sem működött, amikor olyan felhasználót adtam meg, akinek mindenhez van joga (nem root) az adatbázist is létrehoztam, az adattáblák a helyükön vannak, stb...
Sajna most nem tudok hivatkozást adni, mert pont ma reggelre adta meg magát a routerem, így sajna a szerver sem elérhető...
08-13-2009 02:54 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #4
RE: Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
Ha meg ures a szerver, akkor szerintem siman rakd fel ujra az itteni leiras alapjan.

Nem irtad milyen distro van alatta, de az eddigi tapasztalatok alapjan ha ubuntu, akkor erdemes cserelni pl. debian lenny-re. (Bar ezt a hibat meg nem hallottam rola, de minden mast igen Big Grin) Van meg egy thread a forumon, ami ezzel foglalkozik, de ott sincs meg valasz, esetleg erdemes figyelni azt is / feltenni neked is a kerdest ott is.
(This post was last modified: 08-13-2009 10:38 AM by Kika.)
08-13-2009 10:36 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shadow Offline


Posts: 4
Joined: Aug 2009
Reputation: 0
Post: #5
RE: Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] A(z)...
(08-13-2009 10:36 AM)Kika Wrote:  Ha meg ures a szerver, akkor szerintem siman rakd fel ujra az itteni leiras alapjan.

A szerver nem üres, már elég régóta használom, csak szerettem volna kipróbálni, mert már kezd túl sok domain lenni rajta

Nem irtad milyen distro van alatta,

Debian Lenny-t használok, kb mióta kiadták :-)

de az eddigi tapasztalatok alapjan ha ubuntu, akkor erdemes cserelni pl. debian lenny-re. (Bar ezt a hibat meg nem hallottam rola, de minden mast igen Big Grin) Van meg egy thread a forumon, ami ezzel foglalkozik, de ott sincs meg valasz, esetleg erdemes figyelni azt is / feltenni neked is a kerdest ott is.

Kösz az eddigi segítséget is
08-15-2009 06:24 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)